(+48) 508 387 711
kontakt@beevents.pl

Agencja Best Events Ever

Bajkowy pokaz fajerwerków, elegancki Rolls-Royce wjeżdżający na scenę, dłonie płonące żywym ogniem… Błyszczące oczy uczestników i uśmiech na każdej twarzy. Zaskoczenie, zdumienie, zachwyt. Efekt WOW. Niezbędny element każdego dobrego eventu. Dla nas to punkt wyjścia.

Do niego dodajemy oryginalne atrakcje, wyjątkowych prowadzących i kilka mniej spektakularnych, ale ważnych akcentów. To wystarcza, aby rozkręcić fantastyczną zabawę i zagwarantować stuprocentowy sukces, czyli zadowolonych klientów i uczestników.

Imprezy integracyjne, motywacyjne i pikniki, imprezy dla dzieci, konferencje, gale oraz premiery produktów.

To była w opinii wielu nasza najlepsza impreza.

Opinia Klienta, Semmelrock

Gadżety boskie. Praktyczne i kobiece. Wykonanie jest świetne, już zapakowałam do torebki... Uwielbiam takie notesy... Plus mój ukochany zestaw pióro z grawerem, noszę go na każde spotkanie!

Opinia z ankiety

Każde wystąpienie wnosiło coś nowego i ciekawego. Organizacja całości. Genialne zaopiekowanie dziećmi.

Opinia z ankiety

Wiem, że jak Marcelina (właścicielka BEE - dop. wł.) coś powie, to tak będzie, a jak będzie jakikolwiek problem, to wystarczy jeden telefon. Poza tym BEE są bezkonkurencyjni programowo i cenowo.

Office Manager, GetResponse

Dotychczas byłem przekonany, że sami wewnętrznie organizujemy świetne imprezy. Po evencie zorganizowanym przez BEE zobaczyłem, co to znaczy naprawdę świetna impreza.

Opinia Klienta, Femax

Best Team Ever!

Eventy realizujemy w teamie sprawdzonych podwykonawców. Każdy (!) to ekspert w swojej branży. Lubimy pracować razem, bo efekt jest zawsze BEST EVER!

0
rok powstania firmy
0
udanych eventów
0
zadowolonych uczestników

ZapiszZapisz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress